Debata „Jak z sukcesem wejść na rynek pracy?” oraz warsztaty kompetencyjne.

4 grudnia 2014 r. o godz. 11.00 w auli im. Kazimierza Lepszego w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego odbędzie się debata „Jak z sukcesem wejść na rynek pracy?” organizowana przez Fundację Kronenberga przy Citi Handlowy oraz Uniwersytet Śląski. W ramach wydarzenia organizowany jest również finał konkursu „Pierwszy Milion”. Dyskusji towarzyszyć będą warsztaty kompetencyjne prowadzone przez specjalistów z działu HR Banku Citi Handlowy. Wydarzenie poprowadzi dziennikarz Maciej Zdziarski.

Paneliści:

Janusz Dramski, manager (AIP Business Link Katowice);

Agnieszka Dunaj, kierownik Biura Karier (Uniwersytet Śląski);

Joanna Grzeszkowska, manager ds. rekrutacji i marketingu rekrutacyjnego (Citi Handlowy);

Anna Urbanowicz, recruitment manager (Capgemini).

Uczestnicy spotkania będą mogli wziąć udział w warsztatach kompetencyjnych:

„Rekrutacja bez tajemnic: jak sprawić, żeby każdy chciał Cię zatrudnić?”, godz. 13.45, sala 142 (sala Rady Wydziału Nauk Społecznych UŚ);

„Sztuka prezentacji: spraw, by inni Cię słuchali”, godz. 13.45, sala 61 (rektorat).

Zgłoszenia na warsztaty należy przesyłać na adres e-mail: 1milion@us.edu.pl. Liczba miejsc jest ograniczona.

Gospodarzem wydarzenia będzie JM Rektor Uniwersytetu Śląskiego prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś.