Dzień Otwarty Instytutu Pedagogiki UŚ

10 kwietnia 2013 r. od godz. 10.00 w auli Wydziału Pedagogiki i Psychologii odbywać się będzie Dzień Otwarty Instytutu Pedagogiki. W programie wydarzenia przewidziano m.in. prezentację kierunku, spotkanie z władzami Instytutu Pedagogiki i przedstawicielami Rady Samorządu Studenckiego Wydziału Pedagogiki i Psychologii, wykład prof. UŚ dr hab. Katarzyny Krasoń pt. „O miłości, czyli ulotne poszukiwanie siebie” oraz cykl warsztatów:

• warsztaty dr Danuty Krzywoń pt. „Ludoterapia – terapia przez gry i zabawy”,
  • warsztaty biblioterapeutyczne dr Anny Bautsz-Sontag pt. „Odnaleźć swoją twarz”,
  • warsztaty prowadzone przez członków Koła Inicjatyw Twórczych pt.  „Choreoterapia - kontakt z samym sobą poprzez taniec”,
  • warsztaty prowadzone przez członków Koła Inicjatyw Twórczych pt.  „Plastykoterapia jako forma arteterapii”.

Szczegółowy program