Dzień otwarty w Instytucie Fizyki

Zapraszamy Państwa do udziału w Dniu otwartym Instytutu Fizyki im. A. Chełkowskiego, który odbędzie się 1 kwietnia 2019 roku w godzinach 10.00-14.00 w Śląskim Międzyuczelnianym Centrum Edukacji i Badań Interdyscyplinarnych (Chorzów, ul. 75 Pułku Piechoty). Wydarzenie skierowane jest w pierwszej kolejności do uczniów zainteresowanych studiowaniem na kierunkach związanych z fizyką oraz osób planujących rozpoczęcie studiów doktoranckich. Przedstawiona zostanie oferta dotycząca kierunków studiów i badań naukowych, a także inne możliwości oferowanych przez Instytut Fizyki. W ramach wydarzenia zaplanowano również zwiedzanie budynku, a także prezentację wybranych pracowni, przyrządów pomiarowych oraz grup badawczych.

Harmonogram spotkań oraz szczegółowe informacje dotyczące zapisów indywidualnych i grupowych dostępne są na stronie: www.fizyka.us.edu.pl.