Dzień z UŚ, czyli USiowe love

14 lutego 2017 roku na Wydziale Artystycznym oraz Wydziale Etnologii i Nauk o Edukacji Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie Dział Promocji Uniwersytetu Śląskiego organizuje wydarzenie pod nazwą Dzień z UŚ czyli, USiowe love. W ramach wydarzenia odbędą się wykłady i warsztaty prowadzone przez pracowników naukowych z 12 wydziałów Uniwersytetu Śląskiego. Tytuł nie jest przypadkowy - ma nawiązywać do święta zakochanych, stąd działanie zaplanowane zostało na ten dzień. Motyw miłości wpisuje się w wiele aspektów naszego życia i właśnie tę różnorodność chcielibyśmy pokazać, nawiązując do takich dziedzin nauki jak literatura, sztuka oraz prawo. Do udziału w wydarzeniu zostali zaproszeni uczniowie ze szkół ponadgimnazjalnych z okolic Cieszyna.

Program wydarzenia

Zainteresowani proszeni są o wypełnienie formularza rejestracyjnego.

Rejestracja zostanie zamknięta 9 lutego 2017 roku.

W przypadku dodatkowych pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z Działem Promocji UŚ: 32 359 20 41; e-mail: dlaszkol@us.edu.pl.

Dzień z UŚ, czyli Usiowe love