Filmy Wydziału Radia i Telewizji UŚ na Międzynarodowym Festiwalu Kina Niezależnego Off Plus Camera

Pięć filmów wyprodukowanych przez Wydział Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego zostanie zaprezentowanych podczas tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego Off Plus Camera, który odbywać się będzie od 12 do 21 kwietnia 2013 r. w Krakowie. Filmy zostaną pokazane w sekcji „Konfrontacje”, poświęconej studentom i absolwentom szkół filmowych, którzy nie zrealizowali jeszcze pełnometrażowego filmu. Do programu festiwalu zostały kwalifikowane następujące tytuły:

• „Errata” (reż. Arek Biedrzycki, zdj. Piotr Pawlus),
  • „Kiedy ranne wstają zorze” (reż. Mateusz Głowacki, zdj. Marcin Banasiak),
  • „Nasza zima zła” (reż. Grzegorz Zariczny, zdj. Weronika Bilska),
  • „Portier z hotelu Mewa” (reż. Michał Janów, zdj. Weronika Bilska),
  • „Święto Zmarłych” (reż. Aleksandra Terpińska, zdj. Bartosz Bieniek).

Autorzy prezentowanych filmów wezmą udział w pokazach oraz dyskusjach i spotkaniach z publicznością. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej festiwalu: www.offpluscamera.com.