I Śląsko – Zagłębiowskie Forum Edukacji Zawodowej

15 marca 2017 roku o godz. 10.00 w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu (ul. Grota Roweckiego 66) odbędzie się I Śląsko – Zagłębiowskie Forum Edukacji Zawodowej. Celem wydarzenia jest promocja i wzmocnienie szkolnictwa zawodowego w regionie w zakresie lepszego dostosowania edukacji do potrzeb rynku pracy i gospodarki. Do udziału w forum zaproszeni zostali przedstawiciele szkół zawodowych w regionie, przedstawiciele uczelni wyższych, instytucji rynku pracy, organizacji branżowych oraz pracodawcy. Pracownicy Działu Promocji UŚ będą udzielać szczegółowych informacji odnoście kierunków studiów oferowanych przez Uniwersytet Śląski w Katowicach, a także zasad rekrutacji na studia. Przedsięwzięcie odbywa się pod honorowym patronatem Wicemarszałka Województwa Śląskiego, Śląskiego Kuratora Oświaty i Prezydenta Miasta Sosnowca.