Intensywny kurs przygotowujący do matury z języka angielskiego

Przedłużony został termin zapisów na intensywny kurs przygotowujący do matury z języka angielskiego organizowany przez Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych Uniwersytetu Śląskiego. Są jeszcze wolne miejsca zarówno na kursie przygotowującym do matury na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. Maturzyści mają okazję tuż przed egzaminem powtórzyć i utrwalić wiedzę oraz poprawić umiejętności językowe w zakresie rozumienia ze słuchu, rozumienia tekstu czytanego, sprawności mówienia oraz znajomości struktur leksykalno-gramatycznych. Program zajęć obejmuje także ćwiczenie technik egzaminacyjnych wynikających z nowego formatu egzaminu w roku 2015.

Zajęcia rozpoczynają się 10 marca 2015 roku. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: http://www.spnjo.us.edu.pl.