Kolejne działania w ramach współpracy z Powiatowym Zespołem Szkół nr 2 w Pszczynie

W środę 26 listopada 2014 r. rozpocznie się ostatni etap nagrywania wideoklipu profilaktycznego zatytułowanego „Transformation (Przemiana)”. W jego tworzenie włączyły się: Powiatowy Zespół Szkół nr 2 im. K. Miarki w Pszczynie, Zakład Karny w Cieszynie oraz Uniwersytet Śląski. Przedsięwzięcie odbywa się pod patronatem Koła Theatr(i)um ReANIMAtion dr Natalii Ruman.

Tego dnia uczniowie będą również uczestniczyć w warsztatach pt. „Bezpieczny – odpowiedzialny za swój czyn!”, które poprowadzi ks. prof. dr hab. Henryk Krzysteczko. Spotkanie odbędzie się na Wydziale Teologicznym UŚ.

Działania wpisane są we współpracę prowadzoną w ramach porozumienia między Uniwersytetem Śląskim a Powiatowym Zespołem Szkół nr 2 im. Karola Miarki w Pszczynie, której koordynatorem jest dr Natalia Ruman z Wydziału Etnologii i Nauki o Edukacji UŚ.