Kolejne pytanie w ramach konkursu KulturUŚ

Uniwersytet Śląski w Katowicach zaprasza wszystkich uczniów szkół ponadgimnazjalnych do udziału w trzeciej odsłonie konkursu kulturalnego KulturUŚ. Na zwycięzcę ponownie czeka podwójne zaproszenie do kina Helios, które można wykorzystać w: Sosnowcu, Katowicach lub Dąbrowie Górniczej.

Nagrodę otrzyma osoba, która jako pierwsza odpowie prawidłowo na poniższe pytanie:
• Jaki tytuł nosi popularna piosenka śpiewana w duecie przez Katarzynę Nosowską oraz Renatę Przemyk, absolwentkę bohemistyki na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach?

Zgłoszenia należy przesyłać do 20 maja 2013 r. do godziny 13.00 na adres e-mail: dlaszkol@us.edu.pl. Wraz z odpowiedzią na pytanie oraz imieniem i nazwiskiem należy zamieścić stosowne oświadczenie.

Odtwórz film