Kolejne pytanie w ramach konkursu KulturUŚ

Maturzystów oraz pozostałych uczniów szkół ponadgimnazjalnych zapraszamy do udziału w czwartej już odsłonie konkursu kulturalnego KulturUŚ. Ponownie wygrać można podwójne zaproszenie do kina Helios, do wykorzystania w: Sosnowcu, Katowicach lub Dąbrowie Górniczej. Przypominamy o konieczności dołączania stosownego oświadczenia do zgłoszeń. Jest ono warunkiem wzięcia udziału w konkursie.

Nagrodę otrzyma osoba, która jako pierwsza odpowie prawidłowo na poniższe pytanie:
• Stałym felietonistą jakiego dziennika jest Michał Ogórek, absolwent Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach?

Zgłoszenia należy przesyłać do 23 maja 2013 r. do godziny 13.00 na adres e-mail: dlaszkol@us.edu.pl. Raz jeszcze przypominamy,  że wraz z odpowiedzią na pytanie oraz imieniem i nazwiskiem w wiadomości należy zamieścić oświadczenie.

Odtwórz film