Mobilny punkt rekrutacyjny Uniwersytetu Śląskiego

Uniwersytet Śląski, jak co roku z okazji rozpoczęcia internetowej rejestracji kandydatów na studia, organizuje specjalną akcję promocyjną, tym razem akcja nosi nazwę „Mobilny Punkt Rekrutacji” i jest swoistą kontynuacją akcji „Rekrutacja – Integracja” odbywającą się latach poprzednich. Wydarzenie skierowane jest do maturzystów, młodzieży, studentów oraz mieszkańców Katowic i regionu, którzy z myślą o samorozwoju rozważają dalszą edukację.

„Mobilny Punkt Rekrutacji” pozwoli kandydatom  na uzyskanie wszystkich informacji na temat rekrutacji i oferty edukacyjnej, a także na zarejestrowanie się w systemie IRK. Chętni będą mogli skorzystać z przygotowanej aplikacji „U-kierunkuj się”. Odpowiadając na kolejne pytania quizu, otrzymają spersonalizowaną listę kierunków studiów dopasowanych pod kątem indywidualnych zainteresowań i preferencji.

Uczestnicy będą mieli również okazję odpocząć w specjalnie przygotowanej strefie relaksu, zagrać w gry planszowe ze znajomymi, zrobić sobie zdjęcie z maskotką akademicką, Usiołkiem oraz pomalować część dużej antystresowej kolorowanki.

Akcja odbywać się będzie w wybranych miastach na terenie Śląska w niżej wymienionych terminach: