Noc Naukowców w I LO im. J. Słowackiego w Chorzowie

11 kwietnia 2017 roku w I Liceum Ogólnokształcącym im. Juliusza Słowackiego Akademickim Zespole Szkół Ogólnokształcących w Chorzowie odbędzie się Noc Naukowców. Wydarzenie ma na celu popularyzację nauki poprzez liczne wykłady, warsztaty i pokazy, które poprowadzą pracownicy naukowi Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz studenci z Kół Naukowych UŚ. Zajęcia będą poruszać tematykę związaną z przedmiotami humanistycznymi oraz ścisłymi. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17.30 prezentacją Uniwersytetu Śląskiego, który sprawuje patronat nad I LO. Wszyscy zainteresowani będą mogli także zasięgnąć informacji na temat Uniwersytetu przy stoisku informacyjnym. Pracownicy Działu Promocji odpowiedzą na wszystkie pytania związane z ofertą edukacyjną na rok akademicki 2017/2018 oraz zasadami rekrutacji na studia. Szczegółowy program Nocy Naukowców dostępny tutaj.