Ostania powtórka maturalna w roku akademickim 2016/2017

Uniwersytet Śląski Maturzystów organizuje dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych z klas trzecich i czwartych projekt, którego celem jest przygotowanie do egzaminu maturalnego. Od 24 do 28 kwietnia 2017 roku  odbywać się będą Szybkie Powtórki Maturalne (edycja nocna). Uczniowie będą mieli okazję wziąć udział w zajęciach z ośmiu przedmiotów. Tematy wykładów zostały dopasowane do wymogów stawianych przez Centralną Komisję Egzaminacyjną na egzaminie maturalnych. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie: www.maturzysta.us.edu.pl.

Okazją do zapoznania się ze strukturą matury i zadaniami, które się na niej pojawiają, jest inicjatywa pt. „Nie śpię, bo odliczam dni do matury”. Szczegółowe informacje znajdują się na Facebooku.

Briefing prasowy organizowany przez Uniwersytet Śląski Maturzystów odbędzie się we wtorek 18 kwietnia 2017 roku o godz. 10.00 w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego(sala 24).