Powiatowe Targi Pracy i Edukacji w Oświęcimiu

30 marca 2017 roku w Powiatowym Zespole Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych nr 2 w Oświęcimiu w godzinach 9.00-13.00 odbędą się Powiatowe Targi Pracy i Edukacji. Organizatorami Targów są Starosta Oświęcimski oraz Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu. W programie wydarzenia przewidziane są prelekcje tematyczne oraz możliwość zapoznania się z ofertami pracy, staży i praktyk. Ponadto, Targi są świetną okazją do nawiązania bezpośredniego kontaktu z przyszłym pracodawcą oraz do podjęcia decyzji dotyczących przyszłości zawodowej. Pracownicy Działu Promocji Uniwersytetu Śląskiego będą udzielać informacji dotyczących oferty dydaktycznej Uczelni oraz warunków rekrutacji na rok akademicki 2017/2018.