Program „Przywództwo i Innowacja w Edukacji”

Collegium Wratislaviense wraz z Centrum Kształcenia Uniwersytetu Śląskiego stworzyło unikalną ofertę szkoleniową – program „Przywództwo i Innowacja w Edukacji”. Program jest skierowany do osób, które mają wpływ na kierunek rozwoju placówek i projektów edukacyjnych – dyrektorów szkół, przedszkoli, nauczycieli odpowiedzialnych za wdrożenia nowych projektów w szkołach i przedszkolach, innowatorów edukacyjnych.

Kurs łączy zagadnienia związane z innowacyjnością i zarządzaniem zmianą z przykładami innowacyjnych praktyk edukacyjnych stosowanych w kraju i na świecie. Podczas kursu uczestnicy zdobędą wiedzę i umiejętności na temat tworzenia środowiska sprzyjającego innowacyjności, budowy koalicji sukcesu potrzebnej do skutecznego wprowadzenia zmiany oraz zarządzania procesem wdrożeniowym. Uczestnicy poznają również praktyczne założenia innowacyjnych metod edukacyjnych.

Szkolenie odbywać się będzie w Centrum Kształcenia Ustawicznego Uniwersytetu. Informacje i zapisy prowadzone są do 24 października 2014 r. – tel. 665 331 617, adres e-mail: kursy@us.edu.pl.