Punkt informacyjny dla kandydatów na studia

13 maja 2013 r. w siedzibie rektoratu Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (ul. Bankowa 12) w pokoju nr 10 został uruchomiony punkt informacyjny dla kandydatów ubiegających się o przyjęcie na studia. Zainteresowani mogą uzyskać informacje na temat tegorocznej rekrutacji, zapoznać się z kryteriami przyjęć oraz z proponowanymi nowościami edukacyjnymi w roku akademickim 2013/2014.

Laureaci olimpiad i konkursów mają możliwość uzyskania wyczerpujących informacji na temat specjalnie dla nich przygotowanej oferty VIP. Natomiast osoby, które mają problem z rejestracją w systemie IRK uzyskają na miejscu niezbędną pomoc i przy wsparciu pracownika uczelni dokonają rejestracji na studia. Kandydaci będą mieli okazję zaopatrzyć się w ulotki informacyjne dotyczące poszczególnych wydziałów i ich oferty dydaktycznej, a także zobaczyć kampus akademicki.

Punkt informacyjny będzie czynny do 5 lipca 2013 r. od godz. 7.30 do 15.30 (w środy i czwartki – do godz. 17.00).