Spotkania promujące studia na kierunku język hiszpański

Od 4 kwietnia do 7 maja 2013 r. w Centrum Kultury Katowice im. Krystyny Bochenek (Katowice, plac Sejmu Śląskiego 2) będzie można zobaczyć wystawę prac hiszpańskich malarzy pt. „Południe – Sur”. Wernisażowi towarzyszyć będą liczne spotkania m.in.:

• 4 kwietnia 2013 r. o godz. 16.00 odbędzie się prezentacja Zakładu Hispanistyki Uniwersytetu Śląskiego i promocja kierunku studiów – język hiszpański. Organizatorami spotkania zatytułowanego „Moje studia, moja pasja, kierunek – Hiszpania” są studenci V roku – Karolina Paciorek, Michalina Oczkowicz i Łukasz Koniuszy – pracujący pod opieką dr Eweliny Szymoniak i dr Marty Kobieli-Kwaśniewskiej.

• 6 kwietnia 2013 r. od godz. 16.30 do 18.00 odbywać się będzie spotkanie pt. „Popołudnie z poezją García Lorca”, które uświetni wykład prof. dr. hab. Jacka Lyszczyny. Wydarzeniu towarzyszyć będzie czytanie poezji w wykonaniu studentek III roku kierunku język hiszpański – Patrycji Kałwak i Dominiki Pydych.