Spotkanie ze stypendystami ministra nauki i szkolnictwa wyższego

W roku akademickim 2018/2019 stypendia ministra nauki i szkolnictwa wyższego za wybitne osiągnięcia otrzymało 12 studentów i 5 doktorantów z Uniwersytetu Śląskiego. Wyróżnienia przyznawane były za osiągnięcia naukowe i artystyczne związane ze studiami oraz za osiągnięcia w sporcie, a wysokość stypendium wynosiła 15 tys. zł w przypadku studentów oraz 25 tys. zł – w przypadku doktorantów.

Spotkanie z tegorocznymi laureatami odbędzie się 27 marca 2019 roku o godz. 14.00 w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego. Wręczenie dyplomów będzie okazją do złożenia gratulacji wyróżniającym się studentom oraz doktorantom. Ze stypendystami spotka się prorektor ds. kształcenia i studentów prof. dr hab. Ryszard Koziołek.

Wykazy osób nagrodzonych zamieszczone zostały na stronie: www.gov.pl.