Uroczystość zakończenia roku szkolnego w I Liceum Ogólnokształcącym im. Juliusza Słowackiego w Chorzowie

W piątek 29 maja 2015 r. o godz. 17.00 w I Liceum Ogólnokształcącym im. Juliusza Słowackiego w Akademickim Zespole Szkół Ogólnokształcących w Chorzowie, działającym pod patronatem Uniwersytetu Śląskiego, odbędzie się uroczystość wręczenia honorowych tytułów, wyróżnień i świadectw ukończenia szkoły. W wydarzeniu udział wezmą uczniowie wraz z rodzicami, dyrekcja szkoły i grono pedagogiczne.

Uczniowie otrzymają również listy gratulacyjne JM Rektora Uniwersytetu Śląskiego i gadżety uniwersyteckie.

Uczestnicy będą mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną uczelni, w budynku szkoły ustawione zostanie stoisko Uniwersytetu Śląskiego.