Warsztaty z języka angielskiego dla maturzystów w SPNJO UŚ

Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych Uniwersytetu Śląskiego organizuje warsztaty przygotowujące do matury z języka angielskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Intensywny kurs będzie okazją do ćwiczenia technik egzaminacyjnych oraz wszystkich typów zadań przewidzianych w formacie egzaminu maturalnego w 2016 roku. Uczestnicy będą mieli możliwość doskonalenia umiejętności językowych w zakresie rozumienia ze słuchu, rozumienia tekstu pisanego, sprawności mówienia, formułowania wypowiedzi pisemnych oraz znajomości struktur leksykalno-gramatycznych. Zajęcia rozpoczną się 8 marca 2016 roku i będą odbywały się dwa razy w tygodniu.

Zapisy przyjmowane są w siedzibie SPNJO w Katowicach (ul. Bankowa 14, pawilon B, III piętro). Kontakt: tel. (32) 3591887, e-mail: kursyspnjo@us.edu.pl.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: www.kursyspnjo.us.edu.pl.