Warsztaty z języka angielskiego dla maturzystów w Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych UŚ

Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych Uniwersytetu Śląskiego organizuje kursy przygotowujące do matury z języka angielskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Warsztaty będą okazją do ćwiczenia technik egzaminacyjnych, a także doskonalenia umiejętności
językowych w zakresie rozumienia ze słuchu, rozumienia tekstu czytanego, sprawności mówienia oraz znajomości struktur leksykalno-gramatycznych. Zajęcia rozpoczną się 12 października 2015 roku.

Zapisy prowadzone są w nowej siedzibie SPNJO w Katowicach przy ul. Bankowej 14 (pawilon B, III piętro, tel.: 32 3591887, e-mail: kursyspnjo@us.edu.pl). Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: www.spnjo.us.edu.pl.