Wolne miejsca na Nocne Powtórki Maturalne

Do 21 kwietnia 2015 r. trwały zapisy na Nocne Powtórki Maturalne organizowane przez Uniwersytet Śląski Maturzystów. W związku z dużym zainteresowaniem organizatorzy umożliwiają uczestniczenie w warsztatach osobom, które nie zdążyły się zapisać. Na stronie internetowej: www.maturzysta.us.edu.pl można sprawdzić, na które bloki są jeszcze wolne miejsca.

W tym roku maturzyści będą powtarzali takie przedmioty, jak: biologia, chemia, j. polski, j. angielski, matematyka, WOS, historia. Powtórki będą odbywać się od 27 do 30 kwietnia na wydziałach Uniwersytetu Śląskiego. Po raz trzeci zajęcia organizowane są nocą.

Podczas tegorocznych powtórek będzie okazja do zakupu książki mgr Marty Zdanowskiej: „Matura ustna. Język Polski. Teksty literackie. Teksty ikoniczne. Teksty z wiedzy o języku”. Książka w sposób przejrzysty i usystematyzowany przedstawia zagadnienia związane z ustną maturą z języka polskiego.