Zakończenie roku szkolnego X Liceum Ogólnokształcącego im. I.J. Paderewskiego w Katowicach

W piątek 27 kwietnia 2018 roku o godz. 17.00 na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (ul. Bankowa 11b, aula nr 8) odbędzie się zakończenie roku szkolnego X Liceum Ogólnokształcącego im. Ignacego Jana Paderewskiego w Katowicach działającego pod patronatem uczelni. Uroczyste zakończenie roku szkolnego w murach uczelni jest efektem współpracy pozwalającej rozwijać kontakty w sferze działań dydaktycznych pomiędzy uniwersytetem a liceum, stworzyć warunki do rozwijania indywidualnych zainteresowań i umiejętności młodzieży, wymieniać doświadczenia dotyczące nauczania i wychowania oraz popularyzacji twórczych działań młodzieży, a także w zakresie pracy z uczniami szczególnie uzdolnionymi.