3. Śląski Festiwal Nauki Katowice - rejestracja grup zorganizowanych

Jeśli jesteś nauczycielem/opiekunem/wychowawcą i chcesz zabrać na ŚFN swoich uczniów/podopiecznych/wychowanków, musisz zarejestrować swoja grupę, aby w ogóle wejść na teren Międzynarodowego Centrum Kongresowego. Możesz zrobić to za pośrednictwem formularza, którzy znajdziesz TUTAJ. Do każdej grupy zorganizowanej zostanie przydzielony festiwalowy wolontariusz, który nakreśli po krótce plan przestrzeni festiwalowej i wskaże najważniejsze ogólnodostępne atrakcje. W programie ŚFN znajdują się jednak również elementy wymagające dodatkowej rejestracji – wydarzenia specjalne oraz warsztaty (zapisy na nie ruszą po 10 grudnia).

Po zakończeniu rejestracji na podany w jej trakcie adres mailowy otrzymasz potwierdzenie rejestracji na wejście i/lub rejestracji na dane aktywność (lub aktywności) w formacie PDF. Bardzo ważna kwestia: aby wejść na teren festiwalu, a następnie móc uczestniczyć w wybranych aktywnościach, należy okazać potwierdzenie rejestracji – można je mieć albo wydrukowane, albo w postaci cyfrowej na urządzeniu mobilnym (telefon, tablet).