Bezpłatne prezentacje w Centrum Egzaminacyjnym British Council

W ramach Dni Otwartych Centrum Egzaminacyjne British Council w Katowicach zaprasza uczniów wraz z nauczycielami na prezentacje dotyczące następujących egzaminów z języka angielskiego: KET for Schools, PET for Schools, FCE, CAE, IELTS oraz do wzięcia udziału w próbnych fragmentach egzaminów.

Prezentacje odbywać się będą w piątki o godz. 10:00 lub 12:00, od października 2013 r. do maja 2014 r., w siedzibie Centrum Egzaminacyjnego British Council UŚ przy ul. Bankowej 16 (pok. 505, pawilon C). Czas trwania jednej prezentacji wynosi ok. 80 min.

Szkoły proszone są o uzgodnienie terminów prezentacji za pośrednictwem poczty elektronicznej: elc@us.edu.pl. W wiadomości prosimy o podanie adresu e-mail oraz telefonu kontaktowego nauczyciela, a także krótkiej informacji na temat grupy:
- klasa,
- poziom znajomości języka angielskiego,
- liczba osób.

Prezentacje są bezpłatne.