Dni otwarte na Uniwersytecie Śląskim

Jak co roku Uniwersytet Śląski organizuje dni otwarte adresowane do uczniów szkół ponadpodstawowych, którzy w najbliższym czasie podejmować będą decyzję o wyborze kierunków studiów. Dni otwarte stanowią nie tylko okazję do poznania oferty edukacyjnej Uczelni, ale również do odwiedzenia kampusu Uniwersytetu Śląskiego i zobaczenia jak wygląda życie studenta.

W programie dni otwartych organizowane są m.in.:

- wykłady i prelekcje,

- warsztaty,

- wystawy oraz prezentacje prac pracowników i studentów uczelni,

- spotkania z wykładowcami i studentami.

W marcu zapraszamy Państwa na dni otwarte organizowane na następujących wydziałach:

14 i 23 marca 2018 r. WYDZIAŁ FILOLOGICZNY

· Międzynarodowe studia polskie Zgłoszenia deklaracji udziału w Dniu otwartym wraz z informacją o preferowanych warsztatach należy kierować do 7 marca 2018 roku. Więcej informacji pod adresem e-mail: katarzyna.frukacz@us.edu.pl, tel. 32 2009 423 www.us.edu.pl/dzien-otwarty-kierunku-miedzynarodowe-studia-polskie

· Dzień Polonistów 2018 - www.us.edu.pl/dzien-polonistow-2018

14 marca 2018 r. – WYDZIAŁ ARTYSTYCZNY W CIESZYNIE

· Instytut Sztuki (Cieszyn, ul. Bielska 62) Zgłoszenia grupowego należy dokonać za pośrednictwem formularza rejestracyjnego: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSciBooo1S3nMTfNsDVR8ZmcNVOKSBfZ. Zgłoszenia indywidualne należy kierować na adres e-mail: marcin.urbanczyk@us.edu.pl (w treści wiadomości podając imię i nazwisko oraz nazwa zajęć)

· Instytut Muzyki (Cieszyn, ul. Bielska 62) Więcej informacji pod adresem e-mail: imuzyki@wart.us.edu.pl

ð www.us.edu.pl/dzien-otwarty-na-wydziale-artystycznym-us

Od 7 do 28 marca 2018 r. – Dni Arteterapii i Muzykoterapii

· Akademia Sztuk Pięknych, Wydział Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego, Akademia Muzyczna www.us.edu.pl/dni-arteterapii-i-muzykoterapii

14 marca 2018 r. – WYDZIAŁ MATEMATYKI, FIZYKI I CHEMII (Katowice i Chorzów) Więcej informacji pod adresem e-mail: info@swietopi.pl.

ð www.us.edu.pl/xii-edycja-swieta-liczby-pi

16 marca 2018 r. – WYDZIAŁ TEOLOGICZNY (Katowice, ul. Jordana 18)

· Zgłoszenia należy kierować na adres e-mail: oracz2©wp.pl (w treści wiadomości podając imię i nazwisko, miejscowość, rok urodzenia).

Nauczyciele szkół podstawowych i ponadpodstawowych, którzy byliby zainteresowani uczestnictwem w Dniu Otwartych Drzwi w godz. od 9.00 do 13.00 proszeni są o przesłanie zgłoszeń drogą elektroniczną (e-mail: oracz2@wp.pl)

ð www.us.edu.pl/noc-teologow

21 marca 2018 r. – WYDZIAŁ PEDAGOGIKI I PSYCHOLOGII (Katowice, ul. Grażyńskiego 53)

· Zgłoszenia należy dokonać do 9 marca za pośrednictwem formularza rejestracyjnego dostępnego na stronie: goo.gl/forms/O4Ou1ucV2UcyyER83.

ð www.us.edu.pl/spotkanie-z-nauka-i-zyciem-studenckim-dzien-otwarty-wydzialu-pedagogiki-i-psychologii