Dzień Otwarty na Wydziale Pedagogiki i Psychologii

We wtorek 21 marca 2017 roku na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Grażyńskiego 53) odbędzie się „Spotkanie z nauką i życiem studenckim dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych” – Dzień Otwarty WPiPs UŚ. Podczas IV edycji wydarzenia pracownicy, doktoranci i studenci wydziału przygotowali siedemnaście warsztatów dla uczniów, w tym zajęcia w laboratorium psychologicznym oraz dwa szkolenia skierowane do nauczycieli dotyczące roli sprawiedliwego wychowawcy w edukacji oraz możliwości wykorzystania filmów fabularnych w pracy z uczniem. Dodatkowo Pracownicy Działu Promocji UŚ będą opowiadać o ofercie edukacyjnej na rok akademicki 2017/2018 oraz o zasadach rekrutacji na studia. Dodatkowo zostaną ustawione stoiska Biura Karier UŚ oraz Samorządu Studenckiego. W programie wydarzenia przewidziano również zwiedzanie Wydziału. W rolę przewodników wcielą się studenci. Zgłoszenia udziału należy przesyłać za pośrednictwem formularza do 13 marca lub do wyczerpania limitu miejsc. Szczegółowe informacje dostępne są w programie wydarzenia.