Ekskursja – blog naukowy Uniwersytetu Śląskiego

Ekskursja to blog naukowy Uniwersytetu Śląskiego, dostępny pod adresem: www.ekskursja.us.edu.pl. Na blogu opisywane są najnowsze odkrycia naukowe pracowników i doktorantów UŚ, czytelnicy mogą również poznać losy naszych absolwentów oraz ciekawe sposoby na studiowanie.

Do tej pory pojawiły się wpisy dotyczące Wydziału Matematyki, Fizyki i Chemii, Śląskiego Międzyuczelnianego Centrum Edukacji i Badań Interdyscyplinarnych w Chorzowie oraz Wydziału Nauk o Ziemi w Sosnowcu. W tym semestrze czytelnicy będą mieli okazję „odwiedzić” katowicką część Wydziału Filologicznego, Wydział Etnologii i Nauk o Edukacji w Cieszynie oraz Wydział Biologii i Ochrony Środowiska.

W każdy poniedziałek publikowany jest nowy post, czyli kolejny przystanek naukowej podróży po Uniwersytecie Śląskim. Dodatkowo pojawiają się galerie zdjęć oraz niespodzianki przygotowane dla czytelników.

Zachęcamy do odwiedzenia strony: www.ekskursja.us.edu.pl oraz profilu: www.facebook.com/ekskursja.

Logo b;loga naukowego UŚ