Kolejne pytanie w ramach konkursu KulturUŚ

Uniwersytet Śląski w Katowicach zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych do udziału w konkursie kulturalnym KulturUŚ. Na zwycięzcę czeka książka „Kim są Polacy” – zbiór tekstów polskich intelektualistów, którzy odpowiadają na pytania dotyczące polskiej historii, polityki i gospodarki, a także kondycji Polaków jako narodu.

Nagrodę otrzyma osoba, która jako pierwsza odpowie prawidłowo na poniższe pytanie:

• W jakich trzech miastach znajdują się domy akademickie Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach

Zgłoszenia należy przesyłać do 6 listopada 2013 r. do godziny 10:00 na adres e-mail: dlaszkol@us.edu.pl. Wraz z odpowiedzią na pytanie oraz imieniem i nazwiskiem należy zamieścić stosowne oświadczenie.