Krzyżacy rock-opera – bilety tańsze o ponad 40% dla społeczności akademickiej UŚ

27 listopada 2013 r. o godz. 18.00 w Hali Widowiskowo-Sportowej Spodek odbędzie się muzyczny spektakl multimedialny KRZYŻACY rock-opera na podstawie powieści Henryka Sienkiewicza. Wśród wykonawców znajdą się, m.in.: Maciej Balcar, Mietek Szcześniak, Maciej Silski i Olga Szomańska.

KRZYŻACY rock-opera to widowisko realizowane z wielkim rozmachem na wzór takich spektakli muzycznych, jak Jesus Christ Superstar, czy We will rock you. To również doskonała okazja dla uczniów do zapoznania się z treścią lektury szkolnej w niekonwencjonalny sposób.

Dla Studentów, Absolwentów oraz Pracowników Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach firma WAGART, organizator wydarzenia, przygotowała specjalne rabaty, dzięki którym bilety będzie można zakupić w cenie 35 zł.

Bilety do nabycia na terenie campusu uniwersyteckiego w godz. od 10:00 do 14:00:

• 14 listopada 2013 r. w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (Bankowa 12, Katowice),
  • 18 listopada 2013 r. na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu (Grota-Roweckiego 5, Sosnowiec),
  • 20 listopada 2013 r. na Wydziale Filologicznym w Katowicach (plac Sejmu Śląskiego 1, Katowice),

a także za pośrednictwem stron internetowych: www.krzyzacy.eu, www.ticketpro.pl oraz www.kulturairozrywka.pl.

Część zysku z organizacji widowiska zostanie przekazana na rzecz podopiecznych Fundacji Ulica.

Patronat nad wydarzeniem objęli Wojewoda Śląski dr Zygmunt Łukaszczyk oraz Śląski Kurator Oświaty mgr Stanisław Faber.

Informacje szczegółowe na temat wydarzenia dostępne są pod adresem: www.wagart.eu.