Latający Uniwersytet Śląski w Chrzanowie

W poniedziałek 18 maja 2015 r. w II Liceum Ogólnokształcącym im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Chrzanowie (woj. małopolskie) odbędą się zajęcia Latającego Uniwersytetu Śląskiego. Dr Armand Cholewka z Zakładu Fizyki Medycznej UŚ poprowadzi zajęcia z fizyki, a mgr Marta Baron z Zakładu Literatury Współczesnej zorganizuje warsztaty z języka polskiego. Odbędą się również blok z rozszerzonej matematyki, który poprowadzi trenerka Uniwersytetu Śląskiego Maturzystów mgr inż. Anna Zalewska, a także warsztaty z biologii i chemii w wykonaniu Niezależnej Grupy Popularyzatorów Nauki „Eksperymentatorzy”.

W szkole będzie również rozstawione stoisko informacyjne Uniwersytetu Śląskiego, na którym uczniowie będą mieli okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną uczelni.

Latający Uniwersytet Śląski