Nowa oferta edukacyjno-szkoleniowa CKU

Centrum Kształcenia Ustawicznego Uniwersytetu Śląskiego w marcu 2014 r. rozpoczyna cykl kursów i szkoleń – edukacyjnych i językowych, kierowanych do nauczycieli i dydaktyków, a także przedsiębiorstw i instytucji. Inicjatywa wychodzi poza ramy Uniwersytetu Śląskiego, zachęcając do udziału wszystkich zainteresowanych – nie tylko studentów – w zależności od potrzeb, zainteresowań, chęci rozwoju osobistego i zawodowego.

Powstająca oferta kursów i szkoleń Centrum Kształcenia Ustawicznego Uniwersytetu Śląskiego jest odpowiedzią na potrzebę stałego rozwoju osób, przedsiębiorstw i instytucji. Oferta nowego projektu szkoleniowego łączy w sobie różnorodność, nie tylko przez wzgląd na rozmaitą tematykę, rodzaje kursów i szkoleń, ale przede wszystkim przez wzgląd na kadrę trenerską. To zarówno wykładowcy akademiccy z długoletnim stażem, jak i certyfikowani trenerzy z ogromnym doświadczeniem i dorobkiem zawodowym, których cechuje również umiejętność praktycznego przedstawiania zagadnień teoretycznych. Kursy CKU to doskonały sposób na podnoszenie kwalifikacji zawodowych uczestników oraz ich rozwój osobisty. Dzięki elastyczności terminów i skondensowaniu zajęć, nawet osoby pracujące będą mogły znaleźć coś dla siebie.

W ofercie znajdują się:

kursy edukacyjne:

Filozofia – 10 praktycznych kroków;
Integralne zarządzanie sobą i organizacją;
Samorozwój – coaching i filozofia;

kursy dla nauczycieli i dydaktyków:

Kurs umiejętności trenerskich dla nauczycieli przedsiębiorczości;
Popularyzacja nauki poprzez doświadczenie;
WebQuest jako nowoczesna metoda pracy z uczniem – pierwsze kroki dla początkujących;

kursy językowe:

Italiano? Non solo! – kurs włoskiego z elementami wiedzy na temat kultury i historii kraju;
Podróże po Hiszpanii – kurs językowy.

Oferta kursów będzie stale poszerzana o nowe propozycje, tak by każdy zainteresowany mógł znaleźć coś dla siebie.

Wszelki informacje dostępne są na stronie www.kursy.us.edu.pl.