Trzecia edycja Śląskiego Kongresu Oświaty

21 i 22 września 2015 r. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego odbywać będzie się Śląski Kongres Oświaty. Po ubiegłorocznym sukcesie wydarzenie doczekało się kolejnej edycji. III Śląski Kongres Oświaty jest wspólnym przedsięwzięciem JM Rektora Uniwersytetu Śląskiego prof. zw. dr. hab. Wiesława Banysia i śląskiego kuratora oświaty mgr. Stanisława Fabera.

III Śląski Kongres Oświaty odbywający się pod hasłem „Twórcza szkoła – twórczy nauczyciel – twórczy uczeń” jest dedykowany dyrektorom oraz wicedyrektorom przedszkoli, szkół i placówek edukacyjnych, a także nauczycielom, pedagogom i psychologom. Uczestnicy wydarzenia będą mieli możliwość udziału w licznych seminariach, wykładach, panelach dyskusyjnych i warsztatach skoncentrowanych na wzbogaceniu umiejętności śląskiej kadry pedagogicznej.

Aby wziąć udział w Śląskim Kongresie Oświaty:

Otwarcie Kongresu będzie transmitowane online.

Szczegółowe informacje i program dostępne są na stronie: www.slaskikongresoswiaty.us.edu.pl

Grafika promująca Śląski Kongres Oświaty